Гальмівні колодки, передні Nissan Rogue T32 (TRW)

Бренд: TRW
Номер: ni-26808
1,289грн
$48
Немає в наявност
Виробник
TRW (США)
Якість деталі
Товар високої якості
Опис

Купити гальмівні колодки, передні Nissan Rogue T32 (TRW)

TRW Automotive Aftermarket, підрозділ компанії TRW Automotive, є лідером з виробництва автокомпонентів, що охоплюють гальмівні системи, деталі підвіски і рульового управління, підвіски, деталі для комерційного автотранспорту, сервісний інструмент. Продукцію компанії TRW використовують 40 найбільших автовиробників ринку оригінального обладнання (Original Equipment, OE) на більш ніж 250 моделях.

В області гальмування компанія домоглася дуже важливою інновації. TRW представила Cotec - інноваційне покриття для гальмівних колодок. Незалежні випробування довели, що Cotec дає істотно менший гальмівний шлях, чим гальмівні колодки основних конкурентів або навіть виробників оригінального обладнання, під час перших зупинок після заміни гальмівної колодки. Стандартний процес прироблення включає період, відомий як "обкатка" колодки, який має місце на початку процесу припрацювання, коли коефіцієнт тертя нижче, ніж зазвичай. Гальмівні колодки TRW з покриттям Cotec усувають цю проблему шляхом поліпшення контакту між гальмівним диском і колодкою. Незалежні випробування показали, що колодка Cotec TRW перевершує колодки основних конкурентів та виробників оригінального обладнання під час перших зупинок не менше ніж на довжину автомобіля.

Фрикційний матеріал - найважливіша частина гальмівної колодки. Колодки TRW містять оптимальну суміш сировинних матеріалів, від смоли до графіту. Інгредієнти забезпечують стабільний коефіцієнт тертя і гальмівні характеристики, що гарантують найбільшу безпеку при будь-яких температурах, на будь-яких швидкостях і в будь-яких умовах.

Щорічно компанія TRW виробляє 12 мільйонів гальмівних дисків як для сервісних станцій автовиробників, так і для ринку запчастин. Така продуктивність дозволяє їй займати лідируючі позиції. Компанія TRW пропонує асортимент 1012 номерів деталей, що охоплює 98 % європейського парку автомобілів. Всі відлиті деталі виконані з матеріалу GG20 або GG15HC, якщо мова йде про високовуглецевих гальмівних дисках.

На сьогоднішній день компанія TRW Automotive випустила в продаж понад 350 мільйонів супортів, що зробило її безпрецедентним експертом на ринку післяпродажного обслуговування. Асортимент колісних циліндрів компанії включає в себе більше 650 позицій, завдяки чому TRW є лідером у сфері охоплення парку автомобілів. Колісні циліндри, оснащені PCRVi, відповідають найвищим технічним стандартам, дозволяючи надійно знизити тиск, що зростає в задньому гальмі.

Характеристики
Стан деталі
Нова
Модель
Rogue T32 (2017-2020), Rogue T32 (2014-2017)
Виробник
TRW (США)
Якість деталі
Товар високої якості
Застосування
Nissan Rogue T32 (2017-2020), Nissan Rogue T32 (2014-2017)
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Прізвище та ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг