Кошик 0 Список бажань 0 Account
Меню
Слава Україні! Героям слава! Все буде Україна! 
  НЕМАЄ СВІТЛА! ЗВ'ЯЗОК через VIBER (098) 309-04-12  
Наша адреса: Україна, м Київ, Софіївська Борщагівка,
вул. Івана Франка 5
Україна, м Київ, Софіївська Борщагівка,
вул. Івана Франка 5
Пн-Пт: с 10:00 до 18:00
Сб: с 10:00 до 17:00
Нд: вихідний

Повернення та обмін товару

Обміну та поверненню не підлягають:

 • запчастини, привезені на замовлення за невірними технічними даними, наданими Покупцем;
 • товари, привезені під індивідуальне замовлення або підібрані самостійно;
 • електроустаткування (датчики, радари, фари, роз'єми, проводка, жалюзі радіатора);
 • скло (лобове скло, бічні стекла, заднє скло);
 • розхідники та матеріали (мастила, фільтра, технічні рідини, тощо).

Даний вид товару перевіряється на його цілісність та працездатність у момент отримання.

Вимоги до товару, що повертається:

 • товар не повинен мати механічних дефектів та слідів встановлення та експлуатації;
 • товар приймається до повернення лише у початковій упаковці, у якій він був відпущений клієнту, незалежно від причини повернення;
 • упаковка не повинна містити будь-які написи та/або бути пошкодженою (розкриття упаковки в призначеному місці не є її пошкодженням).
Будь-ласка, у жодному разі не наклеюйте на упаковку скотч або інші наклейки, а також не робіть написи.

Повернення товару

Повернення з інших причин можливе за повної справності товару та за умови, що він не встановлювався на автомобіль. Такий товар може бути повернений Вами або замінений протягом 14 днів з наступних причин:

 • помилка під час підбору нашим менеджером;
 • помилка складу під час відвантаження Вашого товару;
 • брак виробника.

Повернення та обмін товару належної якості

Ви маєте право обміняти товар належної якості на аналогічний протягом 14 днів після покупки. Повернення товару належної якості можливе у разі, якщо збережено його товарний вигляд (упаковка, пломби, ярлики), споживчі властивості.

При поверненні товару належної якості, PRAVTO поверне його вартість, проте ми маємо право провести експертизу товару з метою визначити його якість та збереження споживчих властивостей.

Повернення товару здійснюється за попереднім погодженням

Порядок повернення товару

У разі повернення товару належної якості, передати товар в упаковці та повній комплектації протягом 14 днів після покупки.

У разі повернення товару неналежної якості необхідно надати:

 • довідку та висновок сервісної станції про проведення робіт із встановлення даного товару на автомобіль клієнта та його непридатність;
 • копію замовлення-наряду автосервісу, де проводилася установка товару на автомобіль;
 • копію ліцензії (сертифіката) даного сервісу на проведення робіт із встановлення цього виробу та обслуговування цього типу автомобіля.
Продавець не здійснює виїзд до Покупця при поверненні товару і не оплачує витрати пов'язані з транспортуванням та зберіганням товару, що повертається.

Для отримання додаткової інформації, а також для розгляду претензій до якості товару в індивідуальному порядку та прийняття рішення, просимо Вас звернутися до відділу продажу PRAVTO. Ваша претензія буде розглянута у найкоротший термін з моменту отримання. Ми постараємося знайти оптимальне для Вас рішення.

Клієнтам, які повертають товар з інших регіонів України (не з Києва), необхідно відправляти товар на номер складу вказаного менеджером перевізника і лише на вказаного отримувача. Відправляти товар можна лише після попереднього погодження з менеджером, а після відправлення обов'язково повідомити номер декларації посилки. Категорично не допускається наклейка скотчу, а також будь-які зміни, що призводять до втрати первісного товарного вигляду!

При поверненні товару магазин PRAVTO поверне його вартість не пізніше ніж через 14 робочих днів з моменту отримання товару або проведення експертизи у разі потреби. Повернення коштів здійснюється на зазначені реквізити, або готівкою в офісі.

1
false
false
true
Вилучити
Змінити
tr