Кошик 0 Список бажань 0 Account
Меню
Слава Україні! Героям слава! Все буде Україна! 
Графік роботи: Пн-Пт: с 10 до 18, Сб: с 10 до 17, НД: ВИХІДНИЙ
Наша адреса: Україна, м Київ, Софіївська Борщагівка,
вул. Івана Франка 5
Україна, м Київ, Софіївська Борщагівка,
вул. Івана Франка 5
Пн-Пт: с 10:00 до 18:00
Сб: с 10:00 до 17:00
Нд: вихідний

Заміна оливи в двигуні Nissan Rogue T32 (2014-2020)

Коли потрібно міняти масло у двигуні Nissan Rogue T32 (2014-2020)?

Завдяки оригінальному моторному маслу та його достатній кількості, досягається правильне та стабільне функціонування двигуна внутрішнього згоряння (ДВЗ). Щоб мотор не вийшов з ладу і не зносився раніше, заміна моторного масла повинна проводитися правильно і своєчасно.

У цьому матеріалі ми розберемо процедуру заміни олії, навіщо її виконувати, як часто і що буде, якщо не замінити оливу вчасно.

Як виконується заміна оливи ДВЗ

Найчастіше, заміну моторного масла виконують у ході планового чи позапланового технічного обслуговування. Це не залежить від марки авто або його року випуску, своєчасне виконання процедури необхідне для нормальної роботи двигуна. Пройшовши певний кілометраж, змащувальна речовина повністю або частково втрачає свої якісні характеристики, що негативно впливає на роботу ДВЗ. У процесі заміни оливи виконується наступний алгоритм дій:

Двигун прогрівається до робочої температури з наступним вимкненням
Зливається відпрацьована олива
Заливається нове моторне масло
Перевіряється рівень моторної оливи

Це стандартний процес, що виконується майстром на СТО, який може бути скоригований залежно від різних факторів, включаючи модель автомобіля або тип оливи.

Навіщо міняти моторне масло?

Заміна масла в ДВЗ потрібна для уникнення надмірного тертя між складовими двигуна та їх правильної роботи. Робота при високих температурах з часом призводить до зниження характеристик присадок в маслі, а також накопичення продуктів згоряння та металевої стружки в маслі. Застосування такої оливи не тільки не допомагає двигуну, а й навпаки може пошкодити його.

Що дає заміна оливи у двигуні Nissan Rogue T32 (2014-2020)?

Своєчасна заміна оливи з дотриманням усіх розпоряджень виробника, дозволяє покращити роботу двигуна, що безпосередньо впливає на безпеку та комфорт під час руху. Крім того, оригінальна моторна олива для двигуна дозволяє ефективно захистити його від нагару, який часто стає причиною дорогого ремонту.

Відповідно до регламенту Nissan Rogue T32 (2014-2020) при заміні заливайте 4.6 літра моторного масла 0W-20 SN, SP, SN PLUS/GF-5, GF-6A NISSAN

Коли автомобіль досягає певного пробігу, якщо не замінити вчасно оливу, двигуну з кожним днем ​​все складніше виконуватиме навіть свої базові функції, що призведе до передчасного зносу. Саме тому так важливо вчасно проводити заміну та використовувати оригінальне моторне масло.

Коли краще міняти масло у двигуні Nissan Rogue T32 (2014-2020)?

Кожен виробник авто сам встановлює необхідні інтервали між замінами. Вся ця інформація вказана у сервісній книзі автомобіля. Якщо брати показник Nissan Rogue T32 (2014-2020), то заміна оливи в авто потрібна раз на 8 тис. км або кожні 6 місяців.

Що буде, якщо їздити на старій моторній оливі?

З кожним днем ​​змащувальна речовина все гірше справлятиметься зі своїми функціями. Це втрата характеристик присадками, окислення та накопичення різних включень. Щоб цього не допустити, потрібно вчасно замінити відпрацьовану оливу на нову. Також рекомендується проводити заміну разом із фільтром – це виключає проникнення механічних домішок зі старої оливи в нову. Якщо ж масло не замінити, то це може призвести до таких проблем:

Підвищення тертя між деталями через недостатню кількість мастила та його погану якість призводить до підвищення навантаження на двигун. Це скорочує термін його служби, збільшує витрату палива і може спричинити поломку
Погіршується відведення тепла, що призводить до перегріву двигуна
Деталі втрачають захист від корозії
Двигун накопичує дедалі більшу кількість стружки та продуктів згоряння

Все це скорочує термін служби двигуна, збільшує витрату палива і може спричинити поломку. До того ж, на відпрацьованій моторній оливі вдасться їздити максимум до моменту, коли система вийде з ладу і знадобиться капремонт.

У PRAVTO, ми рекомендуємо змінювати моторну оливу згідно з регламентом автовиробника, а також вибирати оригінальну моторну оливу. Це не тільки продовжить ресурс двигуна, а й дозволить повністю розкрити його характеристики та можливості.

Сервісна книга автомобіля Nissan Rogue T32 (2014-2020)

Супутні товари
Відгуки читачів
Увійдіть до особистого кабінету або зареєструйтесь перед тим, як написати відгук
1
false
false
true
Вилучити
Змінити
tr