Гальмівні колодки, передні Nissan Rogue T32 (BREMBO)

Бренд: BREMBO
Номер: ni-26809
929грн
$35
Виробник
BREMBO (Італія)
Якість деталі
Товар високої якості
Опис

Купити гальмівні колодки, передні для Nissan Rogue T32 (BREMBO)

Компанія Brembo – абсолютний лідер на світовому ринку з виробництва гальмівних дисків, гальмівних супортів і систем в зборі. Завдяки своїм унікальним технологіям вона з успіхом займається виробництвом гальмівних дисків для самої широкої гами транспортних засобів, представлених на європейському, американському та японському ринках, так і гальмівних систем для самих престижних і ексклюзивних моделей.

Передові технології та високий рівень надійності, які є візитною карткою компанії Brembo, базуються на виробничому циклі підприємства, який включає в себе всі етапи виробництва, починаючи від науково-дослідної діяльності, процесу лиття та механічної обробки і закінчуючи проведенням випробувань.

До цього слід додати також невтомну працю дослідників і розробників, які гарантують компанії перевагу в своєму секторі і забезпечують їй першість у виробництві надійних і довговічних дисків і деталей для самої широкої гами автомобілів, так і у випуску ультрасучасних гальмівних систем, розроблених і виготовлених спеціально для найбільш престижних і ексклюзивних марок у кожній категорії.

Характеристики
Стан деталі
Нова
Модель
Rogue T32 (2017-2020), Rogue T32 (2014-2017)
Виробник
BREMBO (Італія)
Якість деталі
Товар високої якості
Застосування
Nissan Rogue T32 (2017-2020), Nissan Rogue T32 (2014-2017)
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Прізвище та ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг