Фара передня ліва Nissan Rogue T32 (2017-) DEPO USA

Бренд: DEPO
Номер: ni-26732
5,420грн
$199
Немає в наявност
Виробник
DEPO
Якість деталі
Товар високої якості
Опис

Купити передню ліву фару для Nissan Rogue T32 (2017-2020) DEPO

Depo проводиться на основі високотехнологічних матеріалів високої якості
Depo (Depo Ind. Co. Ltd) - відмінна якість і висока надійність оптики
Depo відповідає міжнародним, американським і європейським стандартам якості
Depo отримала всесвітнє визнання, яке підтверджується великою кількістю міжнародних нагород

Тайванська компанія Depo (Depo Ind. Co. Ltd) починає свою історію з 1977 року. Протягом більше 30-ти років ключовими аспектами для компанії були якість та інновації, завдяки чому продукція Depo є затребуваною у 190 країнах світу.

Продукція під маркою Depo проводиться на основі високотехнологічних матеріалів високої якості. Технологія відповідає Е-процесу, що використовуються полікарбонатні матеріали, покриті зносостійким лаком, що забезпечує виробам механічну міцність і сприяє більш тривалому терміну служби.

Відмінна якість і висока надійність оптики Depo підтверджено тривалою експлуатацією в умовах екстремальних температур, підвищеної вологості, значної запиленості, а також впливом постійних вібрацій. Завдяки всім цим якостям, оптика Depo завоювала собі славу кращого виробника даної продукції серед азіатських компаній. Щорічно компанія Depo вкладає величезні суми в нові лабораторні дослідження і вдосконалення технологій фар для автомобілів. Не дивлячись на те, що продукція Depo є неоригінальною, вона широко поширена і затребувана в США, Англії, Франції, Італії, Німеччині та інших розвинених країнах. А такі автогіганти, як, Toyota, Mitsubishi, Lexus, Mersedes надали компанія Depo свої ліцензії для виготовлення неоригінальною автомобільної оптики для своїх автомобілів.

Вся продукція компанії Depo відповідає міжнародним, американським і європейським стандартам якості (/TS 16949 — 2nd Edition, ISO 9001:2000, CAPA, SAE, ECE, SABS, 3C). Завдяки цьому оптика для іномарок «Depo» отримала всесвітнє визнання, яке підтверджується великою кількістю міжнародних нагород.

Характеристики
Стан деталі
Нова
Модель
Rogue T32 (2017-2020)
Виробник
DEPO
Якість деталі
Товар високої якості
Застосування
Nissan Rogue T32 (2017-2020)
Кріплення для монтажу
Кліпса-пістон кріпильна Nissan 015532DR9A - 1 шт, Болт кріплення Nissan 01121N6041 - 4 шт
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Прізвище та ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
З цим товаром купують