Гальмівні колодки передні для Toyota RAV4 XA40

Бренд: TRW
Номер: to-27001
980грн
$35
Виробник
TRW (США)
Якість деталі
Товар високої якості
Опис

Купити гальмівні колодки передні для Toyota RAV4 XA40 (TRW)

TRW Automotive Aftermarket, підрозділ компанії TRW Automotive, є лідером з виробництва автокомпонентів, що охоплюють гальмівні системи, деталі підвіски і рульового управління, підвіски, деталі для комерційного автотранспорту, сервісний інструмент. Продукцію компанії TRW використовують 40 найбільших автовиробників ринку оригінального устаткування (Original Equipment, OE) на більш ніж 250 моделях.

Переваги гальмівних колодок TRW Automotive:

TRW Automotive є лідером з виробництва гальмівних систем
Колодки TRW містять оптимальну суміш сировинних матеріалів, від смоли до графіту
Інгредієнти забезпечують стабільний коефіцієнт тертя і гальмівні характеристики
Cotec дає істотно менший гальмівний шлях, ніж гальмівні колодки основних конкурентів

В області гальмування компанія домоглася дуже важливою інновації. TRW представила Cotec - інноваційне покриття для гальмівних колодок. Незалежні випробування довели, що Cotec дає істотно менший гальмівний шлях, ніж гальмівні колодки основних конкурентів або навіть виробників оригінального устаткування, під час перших зупинок після заміни гальмівної колодки. Стандартний процес підробітки включає період, відомий як "обкатка" колодки, який має місце на початку процесу підробітки, коли коефіцієнт тертя нижче, ніж зазвичай. Гальмівні колодки TRW з покриттям Cotec усувають цю проблему шляхом поліпшення контакту між гальмівним диском і колодкою. Незалежні випробування показали, що колодка Cotec TRW перевершує колодки основних конкурентів і виробників оригінального устаткування під час перших зупинок не менше ніж на довжину автомобіля.

Фрикційний матеріал - найважливіша частина гальмівної колодки. Колодки TRW містять оптимальну суміш сировинних матеріалів, від смоли до графіту. Інгредієнти забезпечують стабільний коефіцієнт тертя і гальмівні характеристики, що гарантують найбільшу безпеку при будь-яких температурах, на будь-яких швидкостях і в будь-яких умовах.

Щорічно компанія TRW виробляє 12 мільйонів гальмівних дисків як для сервісних станцій автовиробників, так і для незалежного ринку запчастин. Така продуктивність дозволяє їй займати лідируючі позиції. Компанія TRW пропонує асортимент з 1012 номерів деталей, що охоплює 98% європейського парку автомобілів. Всі відлиті деталі виконані з матеріалу GG20 або GG15HC, якщо мова йде про високовуглецевих гальмівних дисках.

На сьогоднішній день компанія TRW Automotive випустила в продаж понад 350 мільйонів супортів, що зробило її безпрецедентним експертом на ринку післяпродажного обслуговування. Асортимент колісних циліндрів компанії включає в себе більше 650 позицій, завдяки чому TRW є лідером в сфері охоплення парку автомобілів. Колісні циліндри, оснащені PCRVi, відповідають найвищим технічним стандартам, дозволяючи надійно знизити тиск, що зростає в задньому гальмі.

Характеристики
Стан деталі
Нова
Модель
Toyota RAV4 (2013-2015), Toyota RAV4 (2016-2018)
Виробник
TRW (США)
Якість деталі
Товар високої якості
Застосування
Toyota RAV4 (2013-2015), Toyota RAV4 (2016-2018)
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг