Лобове скло під камеру для Nissan Rogue T32 (FUYAO)

Бренд: FUYAO
Номер: ni-26856
4,280грн
$161
Немає в наявност
Виробник
FUYAO
Якість деталі
Товар високої якості
Опис

Купити лобове скло під камеру для Nissan Rogue T32

Fuyao Group визнана виробниками Volkswagen, Bentley, Mercedes-Benz, BMW, Audi, GM, Toyota
Укомплектований кріпленням для дзеркала, нижнім молдингом, кронштейном камери
Геометрія скла відповідає оригінальному склу
Акустичне лобове скло - скло містить спеціальний акустичний проміжний шар

Компанія "Fuyao Group" була заснована в 1987 році в місті Фучжоу, Китай. Але за такий короткий термін вона встигла зайняти певні позиції на ринку і затвердити їх. А саме, стати одним зі світових лідерів виробництва безпечних автомобільних стекол різних категорій, а також промислового скла. В структурі підприємства сьогодні представлений не тільки китайська, але й іноземний капітал.

Виробничі потужності групи компаній розташовані в 16 провінціях Китаю і 11 країн по всьому світу. Дочірні підприємства групи присутня на ринку США, країн Європи, Австралії, Японії. Неодноразово компанія удостоювалася звання «Кращої торгової марки Китаю» - починаючи з 2004 року, цей титул їй належав практично кожен рік. У 2009 році компанія увійшла до ТОП-100 найбільших виробників Китаю.

Реалізація продукції цієї компанії здійснюється у 70 світу: в Азії, Європі, поступово її скла завойовують ринок США та України. Основним її профілем є виробництво автомобільних стекол різних модифікацій. Але в структурі також присутні технологічні лінії для виробництва плоских технічних стекол і дзеркал, затребуваних промисловістю.

В даний час Fuyao Group займає 25% світового ринку автомобільних стекол, що дозволило стати одним з найбільших в світі постачальників, чия продукція визнана і придбана провідними світовими виробниками автомобілів і такими як Bentley, Mercedes-Benz, BMW, Audi, GM, Toyota, Volkswagen. Ford і Chrysler.

Характеристики
Стан деталі
Нова
Модель
Rogue T32 (2017-2020)
Виробник
FUYAO
Якість деталі
Товар високої якості
Застосування
Nissan Rogue T32 (2017-2020)
Комплектність
Кронштейн кріплення камери, Кронштейн кріплення дзеркала, Прівулканізірованний нижній молдинг
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Прізвище та ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
З цим товаром купують