Кошик 0 Список бажань 0 Account
Меню
Наша адреса: Україна, м Київ, Софіївська Борщагівка,
вул. Івана Франка 5
Україна, м Київ, Софіївська Борщагівка,
вул. Івана Франка 5
Пн-Пт: с 10:00 до 19:00
Сб: с 10:00 до 16:00
Нд: вихідний

Фільтр салону для Ніссан Рог – гарантія чистого повітря всередині автомобіля

Необхідно підібрати та купити фільтр салону для Ніссан Рог. При установці системи очищення, водії та пасажири дихають свіжим повітрям, за винятком попадання реактивів, пилу, чадного газу, сажі, тютюнового диму тощо. В автомобілі накопичується шкідливих речовин у 25 разів більше, ніж на трасі на відкритому повітрі.

Фільтр салону для Ніссан Рог – гарантія чистого повітря всередині автомобіля

Під час руху автомобіля, всередину потрапляє повітря із зовнішнього середовища, якість якого у великих містах під сумнівом. Всього години їзди достатньо, щоб через салон пройшло близько 100 літрів повітря, який потребує очищення. На заводі в автомобілі Nissan Rogue T32 встановлюється паперовий фільтр, який швидко стає непридатним.

Пропускна здатність значно знижується. Необхідно підібрати і купити фільтр салону для Ніссан Рог. При установці системи очищення, водії та пасажири дихають свіжим повітрям, за винятком попадання реактивів, пилу, чадного газу, сажі, тютюнового диму тощо. В автомобілі накопичується шкідливих речовин у 25 разів більше, ніж на трасі на відкритому повітрі.

Фільтр для салону Nissan Rogue T32: принцип роботи

Фільтр салону Nissan Rogue T32 має аналогічний принцип роботи, незалежно від типу. Проводиться очищення повітря, яке проходить через елемент, що фільтрує. На відміну від паливних, модель для салону захоплює навіть дрібні частинки з розміром до 0,1 мікрона, типу квітковий пилок. Усього можна виділити два основні принципи роботи:

  • механічний – спеціальний папір, який захоплює частинки пилу та інші шкідливі домішки, що надходять разом із повітрям;
  • адсорбційний – повітря з вулиці проходить через спеціальний вугільний елемент, у якому залишаються всі домішки. На відміну від паперових, вони чистять повітря та прибирають неприємний запах.

Поставляються в корпус або тип картриджів. Перший варіант поставляється в корпусі із пластику. Картриджі не мають жорсткої окантовки та відрізняються доступною вартістю. Кожен різновид встановлюється у підкапотному просторі або салоні автомобіля.

Коли потрібно купити салонний фільтр Ніссан Рог?

Погляньте сервісну книжку вашого автомобіля. Японський виробник рекомендує проводити заміну 1-2 рази на рік, залежно від кілометражу, який продовжуєте. Оптимально купити салонний фільтр Ніссан Рог при заміні масла – кожні 7000 - 10000 кілометрів. Також є характерні ознаки того, що елемент для очищення потребує заміни:

  • почали потіти вікна через високу вологість у салоні авто;
  • всередині салону неприємний запах вихлопів, тютюнового диму та запах гару;
  • система вентиляції дуже шумна.

Іноді власники Nissan Rogue T32 знімають фільтр узимку, щоб пічка працювала якісніше. Це помилка, що фільтр з одним шаром не заважає роботі. При некоректній роботі системи обігріву необхідно вивчити систему опалення на предмет поломок. Часто необхідно замінити термостат. Оптимально – на зимовий період встановити новий фільтр салону Nissan Rogue T32, який ще не забитий різними забрудненнями. Купуйте тільки новий та якісний витратний матеріал, т.к. б/у з розбирання – це використаний витратний матеріал, який не прослужить і 1000 км.

Купити фільтр салону Ніссан Рог в інтернет-магазині PRAVTO

Наш інтернет-магазин пропонує купити фільтр салону Ніссан Рог недорого, потрібно просто зателефонувати або залишити заявку на сайті. Працюємо із перевіреними виробниками, які пропонують оригінальні витратні матеріали з усіма сертифікатами якості. У каталозі ви зможете підібрати паперові та вугільні фільтри для салону різного типу, необхідно просто зробити вибір. За складнощів під час вибору можете розраховувати на підтримку досвідченого менеджера-консультанта. Доставка по всій території України, а для Києва – ndash; адресна доставка на день замовлення. Для сервісних центрів та оптових покупців – знижки!


Написати відгук

Для того, щоб написати відгук, будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис