Гальмівні колодки, передні Nissan Rogue T32 (ATE)

Бренд: ATE
Номер: ni-26807
1,386грн
$51
Виробник
ATE (Німеччина)
Якість деталі
Товар високої якості
Опис

Купити гальмівні колодки, передні для Nissan Rogue T32 (ATE)

Продукція під торговою маркою АТІ (Німеччина), випускається одним з найбільших в світі виробників гальмівних систем компанією Continental Teves Inc. Компанія має багаторічний досвід у розробці та виробництві технологій і компонентів для автомобільної промисловості, з допомогою яких ті динамічні сили, які впливають на автомобіль, стають краще керованими.

ATE виробляє наступні деталі гальмівної системи:

- гальмівні диски, гальмівні колодки і накладки;

- деталі гідравлічної системи автомобіля (супорта дискових гальм, підсилювачі гальмівного приводу і гальмівні циліндри, гальмівні шланги і рідини, деталі системи зчеплення, регулятори гальмівних сил);

- ремкомплекти, сервісні деталі та інструменти.

Критерії успіху компанії ATE: технологічні інновації, широкий вибір якісної продукції для того, щоб охопити все розмаїття моделей автомобілів, а тим самим забезпечити більшу глибину та широту асортименту, постійно совершенствуемая сервісна концепція, точне розуміння запитів клієнтів і потреб партнерів - автовиробників, автосервісних майстерень, магазинів автозапчастин та кінцевих споживачів, а також багаторічний досвід компанії.

Забезпечення якості для ATE є основоположним принципом. Якість визначає ті високі вимоги, які Continental Teves задає у виробництві, у взаємодії підрозділів компанії і у відносинах з клієнтами.

Характеристики
Стан деталі
Нова
Модель
Rogue T32 (2017-2020), Rogue T32 (2014-2017)
Виробник
ATE (Німеччина)
Якість деталі
Товар високої якості
Застосування
Nissan Rogue T32 (2017-2020), Nissan Rogue T32 (2014-2017)
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг